Nahoru

reklama

Téma Kosmetika

 1. Dopřejte vlasům krásné léto!

  Ať už cestujete na dovolenou k moři nebo strávíte léto na chatě, nenápadné, avšak na vlasy mířící sluneční paprsky jsou všude. Zatímco nám je slunce příjemné, vlasy se z něj úplně neradují. Stejné je to s koupáním v mořské nebo chlórované bazénové vodě.

  Zkraje léta se vlasy mohou zdát bez ohrožení a v dobré kondici, jenže rekapitulace po létě hovoří jasně. Kadeřníci nestíhají klientům vlasy hloubkově regenerovat, obnovovat pružnost a lesk.

  Pokračování článku

 2. Je-li vaše pleť jako vyprahlá poušť, napumpujte ji vodou pomocí Vital injectoru

  Hned na začátku letní sezóny jsem si užila krátkou dovolenou u moře. Mořský vzduch, slaná voda, pravidelná výživná a ochranná péče udělaly svoje. Jako bych za pět dní omládla o pět let. Jenže návrat do velkoměstské reality, smog a stres během stejně dlouhé doby smazaly všechny roky k dobru. A když jsem pak v přímém světle zahlédla svou pleť ve vší unavené kráse, rozhodla jsem se zakročit.

  Pokračování článku

 3. Když u moře, tak jako malá mořská víla!

  Pokud se v létě chystáte na dovolenou k moři, zapomeňte na žehličku na vlasy a fén - staňte se legendární vílou Ariel s divokým příbojem na hlavě.

  Ve městě (pravděpodobně stejně jako vy) krotím svoje vlasy fénem, občas i žehličkou nebo kónickou kulmou, tedy přístroji, co vlasy „hodí do latě“. Na dovolenou ale na radu kadeřnice kromě kvalitního šampónu a kondicionéru přihodím do taštičky solný sprej, který moje lehce vlnité vlasy promění v nedbalý účes surfařek. Vlasy jsou ze slunce a mořské vody přesušené a křehké, a tak by jim teplo z žehličky nebo kulmy dalo ještě víc zabrat...

  Pokračování článku

 4. Už ani kapku v podpaží!

  Jsem trochu nervák a taky sportovec, co si aspoň 3x týdně dává do těla. Obojí má společné to, že ve vypjatých (chcete-li v extrémních situacích) se tělo začne potit. A i když pocení nepřesahuje běžnou míru, je to otrava. Deodorant nebo antiperspirant stále v pohotovosti? Když se čím dál častěji začalo psát o tom, že antiperspiranty mohou způsobovat zdravotní problémy, rozhodla jsem se vyzkoušet aplikaci botoxu do podpaží.

  Pokračování článku

 5. Zázrak pro jemnovlásky – objem, síla a pevnost vlasů na počkání!

  Celý život bojuji s úpravou svých jemných vlasů a doteď to byla Sofiina volba – buďto vlasy barvou nebo melírem narušit tak, aby držely objem, anebo mýt, tupírovat a lakovat vlasy každý den. Přípravek Cerafill Maximize Dense FX mi poprvé v životě dal nepoznaný pocit – pocit pevných a silných vlasů, ze kterých vytvoříte téměř jakýkoliv účes.

  Pokračování článku

 6. Hříva i z jemných vlasů? CAT to zvládne!

  Máte-li stejně jako já od přírody jemné vlasy, těžko vám přerostou ramena v podobě lepší než umolousané myší ocásky. Upřímně moc nedám na „zázračné“ přípravky na vlasy, které nabízí každá kosmetická značka. Když se ale podobně obdařené kamarádce-kadeřnici neuvěřitelně zlepšila kvalita vlasů a ona začala vychvalovat jakýsi „ket“, zpozorněla jsem.

  Pokračování článku

 7. Nožky jako z alabastru? Žádný problém!

  Zimní období, které právě začíná, je ideální pro všemožné chirurgické nebo estetické zákroky. Pokud tedy nejste milovnice sněhu a hor, můžete si rozmyslet, co do jara či léta vylepšit a také nechat řádně zahojit.

  Nastal čas na estetické zákroky

  Nedávno jsem psala o své zkušenosti s operací křečových žil a slíbila, že popíšu i svoje poznatky vztahující se k odstranění metliček. Metličky, metličkovité křečové žíly nebo také mikrovarixy trápí každou druhou ženu. Je to spíše estetický problém, který hyzdí tělo.

  Pokračování článku

Další články