Nahoru

reklama

Téma Kosmetika

 1. Melír, ombré nebo balayage? Staňte se moderní blondýnkou!

  Jako dítě jsem měla nádherný platinový odstín blond, který v pubertě začal tmavnout do dnešní barvy lískového oříšku. Chtěla jsem zpátky svou přirozenou „skandinávskou“ hlavičku, ale to se léta nedařilo. Do chvíle, než pro mě má skvělá kadeřnice našla na míru připravenou metodu ombré a balayage.

  Pokračování článku

 2. Dopřejte vlasům krásné léto!

  Ať už cestujete na dovolenou k moři nebo strávíte léto na chatě, nenápadné, avšak na vlasy mířící sluneční paprsky jsou všude. Zatímco nám je slunce příjemné, vlasy se z něj úplně neradují. Stejné je to s koupáním v mořské nebo chlórované bazénové vodě.

  Zkraje léta se vlasy mohou zdát bez ohrožení a v dobré kondici, jenže rekapitulace po létě hovoří jasně. Kadeřníci nestíhají klientům vlasy hloubkově regenerovat, obnovovat pružnost a lesk.

  Pokračování článku

 3. Je-li vaše pleť jako vyprahlá poušť, napumpujte ji vodou pomocí Vital injectoru

  Hned na začátku letní sezóny jsem si užila krátkou dovolenou u moře. Mořský vzduch, slaná voda, pravidelná výživná a ochranná péče udělaly svoje. Jako bych za pět dní omládla o pět let. Jenže návrat do velkoměstské reality, smog a stres během stejně dlouhé doby smazaly všechny roky k dobru. A když jsem pak v přímém světle zahlédla svou pleť ve vší unavené kráse, rozhodla jsem se zakročit.

  Pokračování článku

 4. Když u moře, tak jako malá mořská víla!

  Pokud se v létě chystáte na dovolenou k moři, zapomeňte na žehličku na vlasy a fén - staňte se legendární vílou Ariel s divokým příbojem na hlavě.

  Ve městě (pravděpodobně stejně jako vy) krotím svoje vlasy fénem, občas i žehličkou nebo kónickou kulmou, tedy přístroji, co vlasy „hodí do latě“. Na dovolenou ale na radu kadeřnice kromě kvalitního šampónu a kondicionéru přihodím do taštičky solný sprej, který moje lehce vlnité vlasy promění v nedbalý účes surfařek. Vlasy jsou ze slunce a mořské vody přesušené a křehké, a tak by jim teplo z žehličky nebo kulmy dalo ještě víc zabrat...

  Pokračování článku

 5. Už ani kapku v podpaží!

  Jsem trochu nervák a taky sportovec, co si aspoň 3x týdně dává do těla. Obojí má společné to, že ve vypjatých (chcete-li v extrémních situacích) se tělo začne potit. A i když pocení nepřesahuje běžnou míru, je to otrava. Deodorant nebo antiperspirant stále v pohotovosti? Když se čím dál častěji začalo psát o tom, že antiperspiranty mohou způsobovat zdravotní problémy, rozhodla jsem se vyzkoušet aplikaci botoxu do podpaží.

  Pokračování článku

 6. Zázrak pro jemnovlásky – objem, síla a pevnost vlasů na počkání!

  Celý život bojuji s úpravou svých jemných vlasů a doteď to byla Sofiina volba – buďto vlasy barvou nebo melírem narušit tak, aby držely objem, anebo mýt, tupírovat a lakovat vlasy každý den. Přípravek Cerafill Maximize Dense FX mi poprvé v životě dal nepoznaný pocit – pocit pevných a silných vlasů, ze kterých vytvoříte téměř jakýkoliv účes.

  Pokračování článku

 7. Hříva i z jemných vlasů? CAT to zvládne!

  Máte-li stejně jako já od přírody jemné vlasy, těžko vám přerostou ramena v podobě lepší než umolousané myší ocásky. Upřímně moc nedám na „zázračné“ přípravky na vlasy, které nabízí každá kosmetická značka. Když se ale podobně obdařené kamarádce-kadeřnici neuvěřitelně zlepšila kvalita vlasů a ona začala vychvalovat jakýsi „ket“, zpozorněla jsem.

  Pokračování článku

Další články